Prawie jak zawodowcy

Włocławska Liga Koszykówki Amatorskiej

Wyniki WLKA 26.03.2017r.

Pierwsze mecze II rundy play-off

I liga

AZS/PWSZ – Piast Bądkowo 70-36  (11-16,22-7,18-6,19-7)

AZS: Jaroszewski P. 10, Wisniewski 16(2), Sochacki 8, Brzeziński 23, Pietrzak 9, Podgórski 4. Tr. Wojciech Pietrzak

Piast: Andrusiak 4, Marciniak 8, Danielak D. 9, Kotowski P. 9(1), Krępeć 1, Pańka 3(1), Jaroszewski M. 2. Tr. Piotr Marciniak

 

Delecta – Esen Chemikor  66-56  (20-14,10-20,17-10,19-12)

Delecta: Ćwikliński 22(3), Koziorowicz 15(1), Ręgocki 16, Siecinski 7(1), Skalinski 4(1), Błaszczyk 2. Tr. Krzysztof Czarnecki

Esen: Kauwa 6,Grzybek B. 16(2), Miklaszewski 16, Spryszyński 12, Falkowski 6.tr. Mariusz Kryska

 

wloclawek.info.pl – Open Partner/AutoserwisP2  45-64  (12-20,9-16,11-13,13-15)

info: Seklecki 3, Majchrzak 4, Pawłowski 7, Cichorski 6, Pawlak 11(1), Safandowski 2, Krawiec 12. Tr. Bartłomiej Rędzkowski

Open: Skowronski 10, Szperling 12(1), Jędczak 3, Gawlak 4, Kwiatkowski 1, Zięty 12(1), Zych 16(3), Ochocki 6. Tr. Maciej Skowroński

 

Flormet – BHP Ekspert  48-48  (2-12,13-11,15-9,18-16)

Flormet: Cykowski 2, Janczura E. 11(1), Nowakowski 1, Piątek 11(1), Czajkowski 3(1), Janczura 9, Stachera 11(1). Tr. Maciej Chodorowski

BHP: Świech 2, Frontczak 7, Piekarski 11, Borowski 6(2), Kożan 10(2), Szląskiewicz 10, Ręgocki 2. Tr. Patryk Szyszka

 

II liga

End Corr – Groneko  61-61  (10-14,19-16,18-15,14-16)

End: Chrząszcz 5, Kaczmarek 3(1), Lewandowski 2, Łydka 22(2), Skowroński 11, Wojciechowski 4, Szałański 14. Tr. Wawrzyniec Królikowski

Groneko: Michalski 8, Pawlata 4, Żbikowski 33(4), Kowalczyk 6, Czekalski 4, Kryska 6. Tr. Paweł Pawlata

 

Sarnowski – Selenka/DGS  41-56  (10-22,6-9,15-15,10-10)

Sarnowski: Gontarek 7(1), Szarpak 2, Sebastian D. 3, Hybiński 16, Szubski 7(1), Sarnowski 2, Morawski 2, Walk 2. Tr. Nie wpisano

Selenka: Nowakowski 7, Zboiński 6, Tuszynski 5(1), Dutkiewicz 4, Łukowski 7(1), Wiśniewski 17(3), Paradowski 8(2), Waszak 2. Tr. Marek Zboinski/Łukasz Paradowski

 

Sangaz – Promot Centrum Komputerowe 72-50  (11-9,17-13,14-13,30-15)

Sangaz: Czajkowski Ł. 10(1), Czajkowski M. 2. Franczyk 2, Kręcicki 26(6), Gawinecki 6(2), Mirolewicz 21(3), Kwiatkowski 2. Tr. Jakub Jaroszewski

Promot: Grzędzicki 9(2), Łazarski 2, Malendowicz 12(2), Bartoszyński 12(4), Grzegorzewski 12, Kurlapski 3. Tr. Nie wpisano

 

Maspol – Ekoryniec  53-40  (10-15,9-15,12-5,22-5)

Maspol: Czernielewski 12, Kłosowski 10, Szepczynski 10, Trymerski 3(1), Kujawa 12, Witkowski 6. Tr. Nie wpisano

Ekoryniec: Witwicki 14(2), Rózanowski 6, Mosakowski 2, Kaźmierczak 4, Wasielewski 6, Stojak 8. Tr. Łukasz Szlaskiewi

 

Terminarz meczów rewanżowych

 

02.04.2017r

Godz.  9.00  Selenka/DGS  - Sarnowski

          10.20 End Corr  - Groneko

          11.40 Ekoryniec – Maspol

          13.00 Promot Centrum Komputerowe – Sangaz

          14.20 AZS/PWSZ – Piast Bądkowo

          15.40 Delecta – Esen Chemikor

          17.00 BHP Ekspert – Flormet

          18.20 Open Partner/AutoserwisP2  - wloclawek.info.pl

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja