WLKA na finiszu rozgrywek sezonu 16/17

Jak zawodowcy

Wyniki WLKA wraz ze statystykami spotkań rozegranych dnia 05.03.2017 r.

 

Zaległe mecze WLKA II liga

Sangaz – AKM 69-41 (18-17,19-4,14-10,18-10)

Sangaz: Więckiewicz 5, Czajkowski 6Ł.(2),Czajkowski M. 5(1), Kręcicki 11(1), Nakonowski 2, Gawinecki 2, Pakulski 7(1), Mirolewicz 31(3).tr. Jakub Jaroszewski

AKM: Wójcik 15(2), Korpalski 16, Bednarek 3, Wojciechowski 3, Pietraszkiewicz M.2. tr. Nie wpisano

 

Selenka/DGS – Promot Centrum Komputerowe  74-56 (16-13,10-14,28-14,20-15)  

Selenka: Nowakowski 5, Zboiński 22(2), Tuszyński 3, Dutkiewicz 3, Tucholski 15(3), Łukowski 7(1), Zanderski 5(1), Cieślakiewicz 11(2), Paradowski 3(1). Tr. Marek Zboiński/Łukasz Paradowski

Promot; Chmielewski 2, Stawicki 891), Grzędzicki 5, Łazarski 8(2), Kądzik 16(3), Michalak 17. Tr. Sławomir Grzegorzewski

 

Pierwsze mecze I rundy fazy play-off 1 liga 05.03.2017 r.

 

Delecta – Open Partner AutoserwisP2  35-62 (13-13,8-17,5-13,9-19)

Delecta: Cieślewicz 15(2), Koziorowicz 2, Wódecki 9(2), Ręgocki 5,Urbański 4. Tr Krzysztof Czarnecki

Open: Skowroński 9, Szperling 7, Gawlak 11(1), Kwiatkowski 7(2), Nowak 2, Zięty 10(2), Zych 12(2), Ochocki 4. Tr. Maciej Skowroński

 

BHP Ekspet – AZS/PWSZ  69-53 ( 16-5,17-22,14-15,22-11)

Ekspert: Świech 22, Kuchardki 2, Kożan 7(1), Frontczak 14(1), Ręgocki 4, Szląskiewicz 10(1)

Tr. Marcin Piekarski

AZS: Jaroszewski P. 6, Wiśniewski 16(4), Sochacki 2, Szpadziński 4, Brzeziński 6, Pietrzak 7(1), Podgórski 12. Tr. Wojciech Pietrzak

 

Flormet -  Piast Bądkowo  77-35  (17-10,21-12,17-7,22-6)

Flormet: Cykowski 24, Nowakowski 4, Janczura E 11(3), Kowalski 7(1), Milczarek 2, Czajkowski 8, Stachera 15(3), Kowalewski 6. Tr. Maciej Chodorowski

Piast: Marciniak 12, Danielak D. 2, Kapeliński 7(1), Andrusiak 5, Kotowski 7, Danielak R. 2,  tr. Piotr Marciniak

 

Esenn Chemikor  - wloclawek.info.pl  38-85 (9-15,15-30,9-23,5-18)

Chemikor: Kauwa 7(1), Grzybek B.3(1), Wyborski 9(2), Miklaszewski 9, Ulanowski 3(1), Pilarski 3(1), Spryszyński 2, Falkowski 3. Tr. Nie wpisany

Info: Jędrzejewski 11, Majchrzak 18, Pawłowski 8, Pawlak 14, Bierzgalski 2, Krawiec 32(4). Tr. Bartłomiej Rędzikowski

 

Statystyki i wyniki spotkań WLKA rozegranych 12.03.2017 r.

Pierwsze mecze I rundy fazy play-off  2 Liga

 

End Corr – Sangaz  48-53  (19-12,13-18,13-9,3-14)

End: Łydka 20(4), Lesiewicz 3, Lewandowski 2, Szałański 6, Kubacki 2, Wojciechowski 2, Chrząszcz 11(1), tr. Wawrzyniec Królikowski

Sangaz; Więckiewicz 2, Czajkowski Ł. 1, Czajkowski M. 9, Kręcicki 9(2), Gawinecki 2, Pakulski 1, Mirolewicz 26(1), Kwiatkowski 3(1). Tr. Jakub Jaroszewski



Groneko – Promot Centrum Komputerowe  44-48  (12-8,13-13,6-9,13-18)

Groneko: Michalski 6, Każan 12, Czekalski 1, Pawlata 4, Zieliński 2, Żbikowski 11(1),

Kowalczyk 2, Kryska 6. Tr. Paweł Pawlata

Promot: Chmielewski 1, Stawicki 12, Grzędzicki 13(1), Łazarski 2, Bartoszyński 6(1), Kądzik 8(2), Grzegorzewski 6,tr. Sławomir Grzegorzewski

 

Maspol  - Sarnowski  53-36  (16-4,6-12,15-12,16-8)

Maspol:  Szepczyński 10(1), Niedzielski  4, Kłosowski 5, Czernielewski 15(1), Kujawa 7, Witkowski 12, tr. Bartłomiej Kujawa

Sarnowski; Gontarek 4(1), Szarpak 5(1), Zakrzewski 2, Hybiński 13(2), Walk 2, Szubski 8(2), Morawski 1, Sarnowski 1. Tr. Jacek Lewandowski

 

Ekoryniec  - Selenka/DGS  53-54  (11-10,12-17,16-14,14-13)

Ekoryniec: Przystupa 2, Kaźmierczak 8, Wasielewski 9, Różanowski 10, Stojak 18, Ciesielski 6. Tr. Łukasz Szląskiewicz

Selenka: Zboinski 8(2), Tuszyński 27(3), Tucholski 5(1), Wiśniewski 12(2), Zanderski 2. Tr. Marek Zboiński/Łukasz Paradowski



Wyniki spotkań WLKA rozegranych 19.03.2017 r.

 

Sangaz – End Corr wynik pierwszego meczu 62-57  wynik drugiego meczu  56-58

Groneko – Promot Centrum Komputerowe  44-48,  42-45

Maspol –Sarnowski  53-36,  48-38

Selenka/DGS – Ekoryniec  54-53,  51-58

 

wloclawek.info.pl – Esen Chemikor  85-38,  85-39

Delecta – Open Partner/AutoserwisP2  35-62, 71-71

Flormet -  Piast Bądkowo  77-35,  41-62

BHP Ekspert – AZS/PWSZ  69-53,  66-66

 

Statystyki spotkań rozegranych 19.03.2017 r.

 

Sangaz – End Corr  56-58  (15-15,17-8,7-18,17-17)

Sangaz: Czajkowski Ł. 12(3), Czajkowski M. 6, Franczyk 2, Kręcicki 10(2), Gawinecki 3(1), Jaroszewski 1, Mirolewicz 22(2), tr. Jakub Jaroszewski

End: Chrząszcz 5(1), Lewandowski 6, Łydka 21(4), Kubicki 7, Lesiewicz 8(1), Wojciechowski 2, Szałański 9. Tr. Wawrzyniec Królikowski

 

Groneko – Promot Centrum Komputerowe 42-45  (10-11,5-11,18-6,9-17)

Groneko: Kozan 1, Pawlata 13, Gibczynski 2, Żbikowski 13(1), Majewski 9(1), Kowalczyk 2, Kryska 2. Tr. Nie wpisany

Promot: Grzędzicki 6, Łazarski 4, Malendowicz 4, Bartoszynski 10(1), Kowalewski 2, Michalak 19. Tr. Nie wpisany

 

Maspol – Sarnowski 48-38  (16-10,9-9, 14-12,9-7)

Maspol: Niedzielski 3(1), Kłosowski 13, Szepczynski 9, Trymerski 8, Lach 2, Kujawa 7, Witkowski 12, Tr. Bartłomiej Kujawa

Sarnowski: Gontarek 8(1), Jankes 2, Szarpak 3, Durma 4, Hybiński 6, Zakrzewski 3, Chrzanowski 6, Sarnowski 6, tr. Nie wpisano



Selenka/DGS – Ekoryniec  51-58  (6-12,13-17,16-14,16-15)

DGS: Zboiński 11, Tuszyński 17(1), Dutkiewicz 4, Tucholski 3(1), Wiśniewski 15(3), tr. Marek Zboiński/Łukasz Paradowski

Ekoryniec: Witwicki 29(7), Różanowski 6(2), Mosakowski 2, Wasielewski 8, Stojak 8, Ciesielski 6. Tr.

Łukasz Szlaskiewicz

 

wloclawek.info.pl  - Esen Chemikor  85-39  (21-9,15-14,21-9,28-7)

info: Jędrzejewski 16, Seklecki 5(1), Majchrzak 14(1), Cichorski 18(2), Pawlak 10, Bierzgalski 2, Safandowski 20(3). Tr nie wpisano

Esen: Kauwa 9(1), Grzybek B. 9(1), Miklaszewski 3, Ulanowski 1, Nencki 3(1), Spryszyński 8, Falkowski 6, tr. Mariusz Kryska

 

Delecta – Open Partner/AutoserwisP2  71-71  (18-18,23-22,7-15,23-16)

Delecta: Cieślewicz 4, Ćwikliński 28(6), Ręgocki 13, Urbański 9, Skalinski 6, Wódecki 9(3), tr. Krzysztof Czarnecki

Open: Skowroński 7, Szperling 8, Jętczak 8, Gawlak 17(4), Zięty 11(1), Kowalczyk 4, Zych 10(2), Ochocki 6. Tr. Maciej Skowroński

 

Flormet – Piast Bądkowo  49-62  (12-11,8-14,10-22,19-15)

Flormet: Cykowski 10, Nowakowski 8, Wojtkowski 3(1), Janczura E. 9, Stachera 18(2), Kowalewski 1. Tr. Maciej Chodorowski

Piast: Marciniak 11(1), Kapelinski 2, Danielak D 13, Kotowski 2, Pańka 2, Hejman 22(1), Jaroszewski 10. Tr. Nie wpisano

 

BHP Ekspert  - AZS/PWSZ  66-66  (13-13,17-9,23-23,13-23)

Ekspert: Świech 2, Kosiński 6(2), Frontczak 10(2), Piekarski 12(1), Borowski 3(1), Kożan 17(5), Szlaskiewicz 7, Ręgocki 9. Tr. Nie wpisano

AZS: Rybka 1, Jaroszewski P. 12, Rycicki 3(1), Sochacki 5, Szałek 3(1), Szpadzinski 8, Brzeziński 11, Pietrzak 15(1), Podgórski 8. Tr. Nie wpisano



Terminarz na 26.03.2017 r.

I liga

 9.00  Piast Badkowo – AZS/PWSZ  (o m.5-8)

10.20  Esen Chemikor – Delecta      (o m. 5-8)

11.40  wloclawek.info.pl – Open Partner/AutoserwisP2 (o m. 1-4)

13.00  Flormet -  BHP Ekspert  (o m. 1-4)

II liga

14.20  End Corr – Groneko (o m. 5-8)

15.40  Sarnowski – Selenka/DGS (o m. 5-8)

17.00  Sangaz – Promot Centrem Komputerowe  (o m. 1-4)

18.20  Maspol – Ekoryniec  (o m. 1-4)




Zobacz także

Głąby na drodze
Organizatorzy konkursu czekają do niedzieli 19 listopada
Samokształcenie dla nauczycieli
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja