Ogólnopolskie turnieje halowe w Aleksandrowie Kujawskim

Grali najmłodsi

W dniach 04 - 12.03.2017 r. w Aleksandrowie Kujawskim odbyły się cztery turnieje halowe w ramach projektu "Ogólnopolskie Turnieje Halowe Żaków i Orlików o Puchar Prezesa Kujawsko - Pomorskiego ZPN  p. Eugeniusza Nowaka". Organizatorem turniejów była Aleksandrowska Szkółka Piłki Nożnej VIKING Aleksandrów Kujawski. W czterech dzieciecych turniejach uczestniczyło 315 dzieci w wieku 7-11 lat. Najmłodsi adepci piłkarscy reprezentowali 32 zespoły z województwa mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego. Uczestnicy od organizatorów projektu otrzymali  350 medali, 53 statuetki, 32 puchary i 56 nagród rzeczowych dla wyróżnionych zawodników i trenerów. W OgólnopolskichTurniejach Halowych Żaków i Orlików o Puchar Prezesa Kujawsko - Pomorskiego ZPN  p. Eugeniusza Nowaka rozegrano 84 mecze turniejowe.

Zwycięskie zespoły w turniejach n/w roczników w ramach projektu "Ogólnopolskie Turnieje Halowe Żaków i Orlików o Puchar Prezesa Kujawsko - Pomorskiego ZPN  p. Eugeniusza Nowaka":

2006 - LKS Piast Łasin

2007 - Orły Mrocza

2008 - KS Wda Świecie

2009 - DAP Toruń

Uczesticzące zespoły: KS Górnik Konin (woj. wielkopolskie), KS Królewscy Płock (woj. mazowieckie), KS Kutno (woj. łódzkie), KS Wisełka Bydgoszcz (2), Futsal Kids Toruń (3), FA Toruń (2), AP Młode Talenty Toruń, DAP Toruń, TAF Toruń, AP Wisła Toruń, FA Grudziądz, WAP Włocławek, DAP Mały Piłkarz Inowrocław, KS Wda Świecie (2), MZKS Orlęta Aleksandrów Kujawski (2), LKS Piast Łasin, LZS Zbiczno, LZS Zbiczno II (2), Orły Mrocza, SKO Nasz Dom Racice, ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski (5)

Projekt współfinansowany był z środków Województwa Kujawsko - Pomorskiego, Gminy Miejskiej Aleksandrów Kujawski i ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski. Puchary za zajęcie pierwszego miejsca w turnieju rocznika 2006, 2007, 2008 i 2009 ufundował Kujawsko - Pomorski Związek Piłki Nożnej. Patronat honorowy nad projektem objął Marszałek Województwa Kujawsko - Pomorskiego Piotr Całbecki, Burmistrz Miasta Aleksandrowa Kujawskiego dr Andrzej Cieśla i Prezes Kujawsko - Pomorskiego ZPN Eugeniusz Nowak

 

W dniu 04.03.2017 r. grupy kobiece ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski zakończyły rywalizacje z rówieśniczkami na halach sportowych. W dniach 12.11.2016 r. - 04.03.2017 r. zawodniczki grup szkoleniowych  Młodziczki i Seniorki rywalizowały z zespołami kobiecymi  na terenie północnej Polski.  Uczestniczyły w turniejach halowych i futsalowych w Warszawie, Malborku, Toruniu, Koninie, Tucholi, Chełmży, Górsku, Ciechocinku i Aleksandrowie Kujawskim. Rywalizowały z zespołami z województw śląskiego, pomorskiego, warmisko - mazurskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego. W kilkudziesieciu halowych turniejach zdobyły bezcenne doświadczenie piłkarskie. W turniejach kobiecych rywalizowały z zespołami z Warszawy, Gdańska, Częstochowy, Konina, Malborka, Płocka, Zduńskiej Woli, Myszkowa, Bytowa, Ślesina, Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia,Tucholi, Chełmży, Brodnicy, Górzna, Wielgiego, Mroczy i Górska.

W dniu 04.12.2017 r. Młodziczki i Seniorki  rywalizowały w Malborku na VIII Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej.  Zespoły ASPN VIKING rywalizowały zespołami reprezntującymi kluby Lechia Gdańsk, Olimpico Malbork, Canikuła Bytów,  KKPN Chełmża i Tucholanka Tuchola. 

W warszawskim turnieju eliminacyjnym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet U 18 rywalizowały seniorki w grupie z tegorocznym Mistrzem Polski AZS UW Warszawa i brązowym medalistą Mistrzostw Polski  UKS GOL Częstochowa.

W dniu 14.01.2017 r. uczestniczyły XXVIII Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Konin Cup” w Koninie. Rywlizowały w grupie eliminacyjnej z zespołami z Konina, Zduńskiej Woli i Myszkowa.

W dniu 15.01.2017 r. Młodziczki ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski uczestniczyły XI Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar XXV Finału WOŚP w Tucholi. W turnieju uczestniczyły zespoły z Gdańska, Malborka, Bydgoszczy, Tucholi, Wielowicza i Aleksandrowa Kujawskiego. Nasz zespół zajał IV miejsce i wygrał grupę B z 9 punktami. Bezcenne jest grupowe zwyciestwo 1:0 z Młodziczkami Lechii Gdańsk.

Młodziczki uczestniczyły w Halowych Mistrzostwach K- PZPN Młodziczek 2016/17. W toruńskim turnieju eliminacyjnym zajeły drugie miejsce. Rywalizowały z zespołami UKKP Kani Toruń i KS Gwiazdy Toruń. W 18.02.2017 r. w finale wojwódzkim w Górsku rywalizawaly Młodziczki z zespołami UKS Szóstki Inowrocław, UKS GOL Brodnica, UKKP Kani Toruń i UKS Trójki Górsk. Zajeły VI miejsce na XII zespołów uczestniczących w całych rozgrywkach.   

Młodziczki w dniach 12.11.2016 r. - 04.03.2017 r. rywalizowały z zespołami chłopiecymi z kilkudziesieciu turniejach organizowanych przez ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski w Aleksandrowie Kujawskim.

Zobacz także

Podróż z jednośladami
W tym gronie także powiat włocławski
„Przez życie bez uzależnień”
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja