ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski

ASPN VIKING

ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski

W dniu 04.03.2017 r. grupy kobiece ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski zakończyły rywalizacje z rówieśniczkami na halach sportowych. W dniach 12.11.2016 r. - 04.03.2017 r. zawodniczki grup szkoleniowych  Młodziczki i Seniorki rywalizowały z zespołami kobiecymi  na terenie północnej Polski.  Uczestniczyły w turniejach halowych i futsalowych w Warszawie, Malborku, Toruniu, Koninie, Tucholi, Chełmży, Górsku, Ciechocinku i Aleksandrowie Kujawskim. Rywalizowały z zespołami z województw śląskiego, pomorskiego, warmisko - mazurskiego, mazowieckiego, łódzkiego, wielkopolskiego i kujawsko - pomorskiego. W kilkudziesieciu halowych turniejach zdobyły bezcenne doświadczenie piłkarskie. W turniejach kobiecych rywalizowały z zespołami z Warszawy, Gdańska, Częstochowy, Konina, Malborka, Płocka, Zduńskiej Woli, Myszkowa, Bytowa, Ślesina, Bydgoszczy, Torunia, Inowrocławia,Tucholi, Chełmży, Brodnicy, Górzna, Wielgiego, Mroczy i Górska.

W dniu 04.12.2017 r. Młodziczki i Seniorki  rywalizowały w Malborku na VIII Mikołajkowym Turnieju Piłki Nożnej.  Zespoły ASPN VIKING rywalizowały zespołami reprezntującymi kluby Lechia Gdańsk, Olimpico Malbork, Canikuła Bytów,  KKPN Chełmża i Tucholanka Tuchola. 

W warszawskim turnieju eliminacyjnym Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu Kobiet U 18 rywalizowały seniorki w grupie z tegorocznym Mistrzem Polski AZS UW Warszawa i brązowym medalistą Mistrzostw Polski  UKS GOL Częstochowa.

W dniu 14.01.2017 r. uczestniczyły XXVIII Turnieju Halowej Piłki Nożnej „Konin Cup” w Koninie. Rywlizowały w grupie eliminacyjnej z zespołami z Konina, Zduńskiej Woli i Myszkowa.

W dniu 15.01.2017 r. Młodziczki ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski uczestniczyły XI Halowym Turnieju Piłki Nożnej Kobiet o Puchar XXV Finału WOŚP w Tucholi. W turnieju uczestniczyły zespoły z Gdańska, Malborka, Bydgoszczy, Tucholi, Wielowicza i Aleksandrowa Kujawskiego. Nasz zespół zajał IV miejsce i wygrał grupę B z 9 punktami. Bezcenne jest grupowe zwyciestwo 1:0 z Młodziczkami Lechii Gdańsk.

Młodziczki uczestniczyły w Halowych Mistrzostwach K- PZPN Młodziczek 2016/17. W toruńskim turnieju eliminacyjnym zajeły drugie miejsce. Rywalizowały z zespołami UKKP Kani Toruń i KS Gwiazdy Toruń. W 18.02.2017 r. w finale wojwódzkim w Górsku rywalizawaly Młodziczki z zespołami UKS Szóstki Inowrocław, UKS GOL Brodnica, UKKP Kani Toruń i UKS Trójki Górsk. Zajeły VI miejsce na XII zespołów uczestniczących w całych rozgrywkach.   

Młodziczki w dniach 12.11.2016 r. - 04.03.2017 r. rywalizowały z zespołami chłopiecymi z kilkudziesieciu turniejach organizowanych przez ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski w Aleksandrowie Kujawskim.

 

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja