Amatorski basket we Włocławku

Nie tylko Anwil będzie grał w Los Angeles

WLKA wyjżdża do USA na turne

Wyniki WLKA z dnia 26.02.2017 r.

Groneko – AKM  89-53 (25-6,18-10,23-20,33-17)

Groneko: Czekalski 8, Kowalczyk 18, Gibczyński 12(1), Pawlata 17(1), Zieliński 6, Żbikowski 6, Kryska 8, Michalski 14. Tr. Paweł Pawlata

AKM: Korpalski 14(1), Bednarek 8(2), Wojciechowski 5(1), Pietraszkiewicz A.  2, Pietraszkiewicz M. 24(2). Tr. Daniel Korpalski

 

Sangaz – Ekoryniec  58-54  (9-9,7-11,15-19,27-15)

Sangaz: Więckiewicz 7(1), Czajkowski Ł. 6(2), Czajkowski M. 10(1), Kręcicki 17(5), Gawinecki 1, Jaroszewski 2, Mirolewicz 15(2). Tr. Jakub Jaroszewski

Ekoryniec: Przybyłowski 2, Witwicki 13(1), Wasielewski 10, Różanowski 9(2), Stojak 12, Ciesielski 8(1). Tr. Łukasz Szląskiewicz

 

Maspol – Sarnowski  63-39  (13-8,19-13,16-7,15-11)

Maspol: Szepczyński 14, Lach 2, Niedzielski 6, Kłosowski 8, Czernielewski 10(1), Kujawa 8, Witkowski 9, Trymerski 3(1), Niedzielski 3(1). Tr. Bartłomiej Kujawa

Sarnowski:  Sarnowski 5, Zakrzewski 9(3), Gontarek 9(2), Walk 7(1), Szarpak 5(1), Chrzanowski 4. Tr. Jacek Lewandowski

 

Promot Centrum Komputerowe – UKS Feniks/Restauracja Polska 69-60 (19-8,13-19,21-10,16-23)

Promot: Chmielewski 6, Stawicki 11, Kądzik 10(2), Ziemianowicz 2, Malendowicz 2, Bartoszyński 13(2), Michalak 25. Tr. Sławomir Grzegorzewski

Feniks: Nowakowski K. 5, Nowakowski P. 19(2), Ziółkowski Ł. 15(3), Lewandowski 2, Radaczewski 11, Ziółkowski D. 8(2). Tr. Robert Walczak

 

Selenka/DGS  - End Corr  77-36 919-8,23-7,14-13,21-18)

Selenka: Nowakowski 2, Zboiński 22(2), Tuszyński 5, Tucholski 3(1), Łukowski 9(1), Zanderski 6(2), Ciesielski 10, Wiśniewski 12(2), Paradowski 8(2). Tr. Marek Zboiński/Łukasz Paradowski

END: Dagga 2, Lesiewicz 5, Witkowski 692), Szałański 5, Kaczmarek 2, Podkomorzy 3(1), Chrząszcz 13, tr. Wawrzyniec Królikowski

 

Tabela II ligi po meczach rozegranych 26.02.2017r.

  1. Maspol/D&R                               9   16   523-443

  2. Sangaz                                      8   15   518-377

  3. Groneko                                    9   15   592-549

  4. Selenka/DGS                             8   14   537-403

  5. Ekoryniec                                  9   14   511-448

  6. Promot Cent. Komp.                   8   14   472-427

  7. Sarnowski                                 9   12   436-538

  8. End Corr                                   9   11   448-542

  9. AKM                                          8    9    336-433

  10. UKS Feniks                                9    9    444-649

 

Do rozegrania

05.03.2017r.

Godz.   9.30   Sangaz - AKM

Godz. 10.50   Promot Centrum Komputerowe –Selenka/DGS

 

Play-off od 12.03.2017r  1-8,4-5,   2-7,3-6

Miejsca 9-10 mecze pocieszenia

Delecta – Flormet  69-75  (18-19,20-22,17-16,14-18)

Delecta: Cieślewicz 16(1), Ćwikliński 16(1), Ręgocki 11(1), Urbański 2, Wódecki 19(3), Słowiński 5(1). Tr. Krzysztof Czarnecki

Flormet: Nowakowski 4, Janczura E. 6(1), Kowalski 3, Piątek 15(1), Mielczarek 2, Czajkowski 16(1), Janczura Ł. 8(1), Stachera 21(3). Tr. Maciej Chodorowski

 

Open Partner/AutoserwisP2 – Esen Chemikor  81-36  (12-12,23-9,24-10,22-5)

Open: Skowroński 14, Szperling 5, Jętczak 7, Gawlak 16(2), Kwiatkowski 3(1), Nowak 6(1), Zięty 11(1), Zych 14(4), Ochocki 5. Tr. Maciej Skowroński

Esen: Kauwa 9(3), Grzybek B. 7(1), Miklaszewski 4, Ulanowski 3(1), Pilarski 3(1), Spryszyński 5,Grzybek M. 2, Falkowski 3. Tr. Mariusz Kryska

 

wloclawek.info.pl – AZS/PWSZ  74-63  (19-16,2208,15-12,18-27)

info: Jędrzejewski 13(1), Majchrzak 23(5), Cichorski 3(1), Safandowski 8,Krawiec 27(6) . Tr. Bartłomiej Rędzikowski

AZS; Jaroszewski P.19, Wiśniewski 11(3), Sochacki 1, Kępski 3(1), Szałek 10(2), Brzeziński 8, Podgórski 2, Jaroszewski K. 2. Tr. Wojciech Pietrzak

 

Tabela I ligi po rundzie zasadniczej

 

  1. wloclawek.info.pl                           7   13   552-404

  2. Flormet                                         7    13  470-399

  3. BHP Ekspert                                  7    12  454-406

  4. Delecta                                         7    11  509-486

  5. Open Partner/AutoserwisP2            7   11   451-398

  6. AZS/PWSZ                                    7     8   414-477

  7. Piast Bądkowo                               7     8   327-430

  8. Esen Chemikor                              7     8   359-533

 

I runda play-off   1-8,4-5,   2-7,3-6

05.03.2017r

Godz. 12.10 wloclawek.info.pl – Esen Chemikor

           13.30 BHP Ekspert – AZS/PWSZ

           14.50 Delecta – OpenPartner/AutoserwisP2

           16.10 Flormet – Piast Bądkowo

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja