" Las, 4 rano " - DKF Ósemka

" Las, 4 rano " - DKF Ósemka zaprasza

W czwartek, 23. Lutego, o godz. 19:00, pokażemy najnowszy film Jana Jakuba Kolskiego „Las, 4 rano”. To najbardziej osobisty film Kolskiego, bowiem jest próbą przepracowania bólu po tragicznej śmierci córki.

Ból i cierpienie ojca po śmierci dziecka wybrzmiewa w filmie dzięki fenomenalnemu Krzysztofowi Majchrzakowi, który wcielił się w głównego bohatera. Forst był wiceprezesem korporacji i „królem życia” – miał wszystko, pieniądze, władzę, pracowników, którymi może pomiatać. I któregoś dnia, z jakiś przyczyn, wszystko to porzucił. Postanowił odmienić całe swoje życie, wybierając jako miejsce zamieszkania las i pustelniczy w nim żywot. Żyje w zgodzie z przyrodą, mieszka w ziemiance, żywi się tym, co daje las, towarzyszy mu jedynie pies….

Jan Jakub Kolski jest nie tylko reżyserem filmu. Jest również, wraz z Krzysztofem Majchrzakiem, współautorem scenariusza do filmu. Stanął także „za kamerą” i osobiście zajął się produkcją. Kolski przyznał, że dzięki temu filmowi powrócił do życia. Ale nie On jeden. „Las, 4 rano” jest też wielkim udanym powrotem Krzysztofa Majchrzaka do aktorstwa.

 

Zapraszam na „ósemkowy” seans do Multikina.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia przed filmem.

 

Iza Trojanowska

DKF Ósemka

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja