Włocłavia CUP 2017 rocznika 2004/2005

Puchar został we Włocławku

UKS SMS Włocławek wygrał turniej pod patronatem Prezydenta Marka Wojtkowskiego

Grupa A

1. UKS SMS Włocławek           5   9   3-0
2. Start Łódź                          5   9   3-0
3. Delta Słupno                      5   8   5-2
4. Lider II Włocławek             5   5   2-5
5. Włocłavia I Włocławek        5   4   3-6
6. Młoda Włocławianka           3   3   1-4

|Grupa B

1. ATHLETIC AP Gdańsk             5    11   4-0
2. ŁKS ŁÓDŹ                             5      9   3-0
3. Lider Włocławek                    5      8   4-1
4. Włocłavia II Włocławek          5      4   1-2
5. Błękitni Inowrocław               5      3   1-3
6. Młoda II Włocławianka           5      2   0-7

 

Mecze ćwierćfinałowe o miejsca 9-12


Włocłavia I Włocławek - Młoda II Włocławianka        2-0  
Alan Rosołowski, Igor Majchrzak,                                                                               
Młoda I Włocławianka - Błękitni Inowrocław             0-0  k  0-2                                                                                                               
Mecze ćwierćfinałowe o miejsca 5-8
Delta Słupno - Włocłavia II Włocławek                     2-0
Jakub Borucki, Wojciech Golacik, 
Lider II Włocławek - Lider I Włocławek                    0-1    
Olaf  Pietrzak
                                                                                                                      
Mecze ćwierćfinałowe o miejsca 1-4


UKS SMS Włocławek - ŁKS Łódź           3-0                
Mateusz Kędzierski, Mateusz Celmer, Filip Pieczkowski,                                                                         
Start Łódź - Atletic AP Gdańsk                0-1        
Bartosz Brzęk,                                                                                  

Mecze o miejsca o XI miejsce


Młoda II Włocławianka - Młoda I Włocławianka  1-1  k 2-1      
Jakub Sawicki – Alan Marczak,                                                                                
O IX miejsce
Włocłavia I Włocławek - Błękitni Inowrocław     1-0        
Angelo Brzeźiński,                                                                                                 
O VII miejsce
Włocłavia II Włocławek - Lider II Włocławek     2-0    
Aleksander Sochaczewski, Mateusz Brzeźiński,                                                                                                   
O V miejsce
Delta Słupno - Lider I Włocławek       0-0  k 4-3                                                                                     
O III miejsce
ŁKS Łódź - Start Łódź       0-0   k 2-3                                                                                                     
Finał
Atletic AP Gdański - UKS SMS Włocławek  1-2
Dawid Ścibirowski – Mateusz Celmer, Szymon Dorsz, 

Końcowa Kolejność:


1. UKS SMS Włocławek
2. Atletic AP Gdańsk
3. Start Łódź
4. ŁKS Łódź
5. Delta Słupno
6. Lider Włocławek
7. Włocłavia II Włocławek
8. Lider II Włocławek
9. Włocłavia I Włocławek
10. Błękitni Inowrocław
11. Młoda II Włocławianka
12. Młoda I Włocławianka      

Składy zespołów turnieju:

Athletic AP Gdańsk: Paweł Garzałczyński, Piotr Marcinkowski (1), Szymon Maik, Kajetan Krawczyk, Bartosz Brzęk (1), Kuba Wojtaszczyk, Dawid Ścibirowski (4) Trener Gałczyński, 

Błękitni Inowrocław: Jakub Bielawski, Bartosz Dudziński, Tomasz Jasiak, Jakub Majkowski, Jakub Stankiewicz (1), Igor Zielas, Paweł Wołąkiewicz, Oliwier Kołodziejski, Oliwier Mosakowski, Szymon Hercog, Kacper Markiewicz, Trener Bartłomiej Gawlik, 

Delta Słupno: Oliwier Matyaszek, Kasjan Pietrzkowski, Kacper Borucki, Nataniel, Gromadzski, Wojciech Golaciak (1), Szzmon Zygmuntowicz (4), Igor Juchniewicz, Jakub Gawliński, Jakub Borucki (1), Marcel Grzeszczyk, Trener Jerzy Gromadziński

Lider I Włocławek: Kacper Nowak, Miłosz Bladoszewski, Igor Chojnacki, Łukasz Jasiekiewicz (2), Kacper Orliński (1), Jakub Orliński, Alan Urbaczewski (1), Bartłomiej Buliński, Olaf Pietrzak (1), Antoni Zasada Trener Tomasz Lipkowski,  

Lider II Włocławek: Franciszek Pawłowski, Michał Białachowski (2), Igor Dęsław, Kacper Kolasiński, Alan Kowalski, Michał Hofman, Brayan Stefaniak, Gracjan Miklaszewski, Wiktor Lewandowski, Aksel Sochacki, Łukasz Szarwakowski, Trener Tomasz Lipkowski,

ŁKS Łódź: Artur Tomaszewski, Oliwier Szemiot, Jakub Basiński, Filip Kamiński, Kacper Gryga, Jakub Ignaczak, Wojciech Karlikowski (1), Kacper Golański, Michał Schabowicz, Jakub Dudkowski, Kacper Popławski (1), Mikołaj Olczyk, Mikołaj Paterek, Krzysztof Żak, Trener Maciej Kamiński,

Młoda I Włocławianka: Tobiasz Wyborski, Mateusz Pastwikowski, Jakub Sawicki (1), Igor Kazimierczak, Igor Trad, Kacper Kamiński, Piotr Kamiński, Daniel Krutil, Igor Kapuściński (1), Trener Łukasz Lewandowski, 

Młoda II Włocławianka: Kacper Synowski, Bartosz Skoczylas, Kamil Kurzawa, Marcel Mikorski, Damian Arkuszewski, Bartosz Sulikowski, Mikołaj Krupiński, Alan Marczak (1), Filip Lidak, Łukasz Kubiak, Trener Emil Klimczak, 

Start Łódź: Leon Mijas, Jakub Śliwa, Nikodem Stępniewski (1), Piotr Wajnert, Alan Rek, Mateusz Religa, Daniel Danecki, Filip Szymański, Dawid Stępień (1), Szymon Kaźimierczak, Michał Nowaliński (1), Szymon Ścibiorek, Trener Zdzisław Kabziński,

UKS SMS Włocławek: Szymon Dorsz (1), Filip Pieczkowski (1), Jakub Skiba (1), Mateusz Kędzierski (1), Adrian Skurtys (1), Mateusz Celmer (3), Artur Laskowski, Krzysztof Wyborski, Wiktor Kamiński, Antoni Czyżewski, Hubert Troszczyński, Jakub Bieńkowski Trener Damian Cackowski, 

Włocłavia I Włocławek: Piotr Stankiewicz, Kamil Cieślarczyk, Wiktor Kwieciszewski (1), Alan Rosołowski (1), Błażej Kraiński, Nikolas Brzeźiński (2), Angelo Brzeźiński (1), Igor Majchrzak (1), Brayan Śmietański, Igor Trzciński, Patryk Kwaśniewski, Dawid Cieślarczyk, Trener Maciej Kasiński, Kierownik Stanisław Wiśniewski, 

Włocłavia II Włocławek: Alan Betka, Mateusz Kozaczyk, Bartosz Falkowski, Aleksander Sochaczewski (1), Wiktor Karwowski, Martyna Koziorowicz, Jakub Politowski, Bartosz Szerszeń, Tomasz Grzelak, Kamil Opasik (1), Maciej Paczkowski, Mateusz Brzeźiński (1) Trener Marek Woźniakowski, 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja