Lider bawił na obozie w Hiszpanii

Dziś Barcelona, a jutro Madryt

W stolicy Katalonii, Barcelonie było 89 osób z Włocławka

Uczestnicy "wyprawy" zobaczyli wyjątkowe miejsca Hiszpanii. Sagrada Familia, Plaça Portal de la pau z pomnik Kolumba, deptak La Rambla, atrakcyjne mimy, port morski, park Parc de la Ciutadella, Wycieczka do średniowiecznego miasteczka Tossa de Mar. W końcu długo oczekiwany Camp Nou, stadion, którego trybuny mieszczą 99 354 osób, czyniąc go największym piłkarskim stadionem w Europie i jednym z największych na świecie. Zobaczyliśmy mecz FC Barcelona vs Bilbao Atlethic.

"(......)Odbyliśmy mnóstwo treningów i sparingów z drużynami z różnych krajów Europy połączone z wypoczynkiem, relaksem i edukacją  - to było dobre przygotowanie do rundy wiosennej.

Spełnić marzenia, być blisko tego co daleko, zobaczyć niemożliwe, poczuć tę atmosferę i uwierzyć, że jak się bardzo chce to się da szczęśliwi jak nigdy dotąd, niech żałują Ci, którzy nie pojechali z nami. Bo to było 10 najpiękniejszych dni.  

Dziękujemy rodzicom za zaufanie, trenerom za wspaniałą opiekę i firmie BK Turismo za rewelacyjną organizację(....)" - powiedziała Ewelina Brodzińska

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja