ANWIL WŁOCŁAWEK - MKS DĄBROWA GÓRNICZA. TO JUŻ DZIŚ O 18.00

Nie tylko Anwil. Wcześniej zagra TKM

MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek. 70 : 56 (19:17, 17:8, 18:11, 16:20)

21 październia 2016 roku, w 3 kolejce rozgrywek PLK, gospodarze pokonali Anwil 70:56. I trzeba przyznać, że nie był to najlepszy mecz włocławian. Najlepszym graczem MKS-u był były gracz Anwilu Piotr Pamuła (14 pkt. ). Wśród gości najwięcej punktów zdobył nowy nabytek byłego Mistrza Polski Tyler Haws, który z powodu kontuzji nie zagra w dzisiejszym meczu.

Statystyki oby zespołów.

MKS Dąbrowa Górnicza rozegrał 17 spotkań i z dorobkiem 27 punktów zajmuje 5 miejsce w tabeli. Stosunek zwycięstw do porażek 10:7. Przy czym dąbrowianie są drużyna własnego parkietu. U siebie wygrali 8 spotkanie przy dwóch porażkach. Na wyjeździe 2 wygane przy 5 meczach przegranych.

Anwil Włocławek rozegrał 18 spotkań i aktualnie jest 3 w tabeli. Rozegrał o jeden mecz więcej od MKS-u mając dodatki bilans wygranych do przegranych. Włocławian znacznie lepiej gra się we własnej hali niźli na wyjeździe. Chociaż ostanie dwa mecze rozgrane w Sopocie i Szczecinie Anwil wygrał dzięki czemu znacznie poprawił bilans spotkań wyjazdowych ( 4:4 ). We własnej hali gosparze wygrali 7 meczów i tylko raz przegrali z Turowem Zgorzelec.

 

    ANWIL WŁOCŁAWEK - MKS DĄBROWA GÓRNICZA

 

 

Wcześniej na prakiet wybiegną koszykarze TKM-u. Ich rywalem w razgrywkach II ligi będzie Gryf Goleniów. Początek spotkania o godzinie 14.00. Oba mecze rzecz jasna zostaną rozegrane w Hali Mistrzów.

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja