Play off WLKA

WLKA

Runda zasadnicza I Liga

Kol I

Flormet – Piast Bądkowo  52-45

Open Partner/AutoserwisP2 – Delecta  53-61

wloclawek.info.pl – Esen Chemikor 85-51

BHP Ekspert – AZS/PWSZ  39-53

Pauza – Vervis

Kol II

Esen Chemikor – BHP Ekspert  50-71

Delecta – wloclawek.info.pl 63-82

Piast Bądkowo – Open Partner/AutoserwisP2 42-63

Pauza – Flormet

Pauza – AZS/PWSZ

Kol III    20.11.2016r

Open Partner/AutoserwisP2 – Pauza

wloclawek.info.pl – Piast Bądkowo  91-38

BHP Ekspert – Delecta                        83-78

AZS/PWSZ – Esen Chemikor              61-67

Pauza – Flormet

Kol IV   04.12.2016r

Delecta – AZS/PWSZ  88-74

Piast Bądkowo – BHP Ekspert 37-59

Pauza – wloclawek.info.pl

Flormet – Open Partner/AutoserwisP2 44-43

Pauza – Esen Chemikor

Kol V 18.12.2016r.

wloclawek.info.pl – Flormet  71-58

BHP Ekspert – Pauza

AZS/PWSZ – Piast Bądkowo  58-42

Esen Chemikor – Delecta 60-82

Pauza – Open Partner/Autoserwis

BHP – Open awansem z kol VII 68-72

Kol VI 08.01.2017

Piast Bądkowo – Esen Chemikor 64-39

Pauza – AZS/PWSZ

Flormet – BHP Ekspert  71-56

Open Partner/AutoserwisP2 – wloclawek.info.pl 67-90

Pauza – Delecta

Kol VII 15.01.2017

BHP Ekspert – Open Partner/AutoserwisP2 68-72(uwzględniono w tabeli)

AZS/PWSZ – Flormet 62-81

Esen Chemikor – Pauza

Delecta – Piast Bądkowo 68-59

Pauza – wloclawek.info.pl

Kol VIII   29.01.2017

Pauza – Delecta

Flormet – Esen Chemikor  89-56

Open Partner/AutoserwisP2 – AZS/PWSZ  72-57

wloclawek.info.pl – BHP Ekspert  59-64

Pauza – Piast Bądkowo

 

Tabela I liga po meczach rozegranych 29.01.2017

 

  1. BHP Ekspert                               7   12  454-406

  2. wloclawek.info.pl                      6   11  478-341

  3. Flormet                                       6   11  395-333

  4. Delecta                                       6   10  440-411

  5. Open Partner/AutoserwisP2  6     9  370-362

  6. Piast Bądkowo                           7     8  327-430

  7. Esen Chemikor                          6     7  323-452

  8. AZS/PWSZ                                  6     7  351-403

 

19.02.2017r. rozegrane zostaną mecze zaległe (II Liga)

 

Kol IX    26.02.2017r.

AZS/PWSZ – wloclawek.info.pl

Esen Chemikor – Open Partner/AutoserwisP2

Delecta – Flormet

Piast Bądkowo -  Pauza

Pauza – BHP Ekspert

05.03.2017r. prawdopodobne rozpoczęcie fazy play - off

 

Runda zasadnicza II Liga

Kol I

Selenka/DGS – AKM  42-41

UKS Feniks – End Corr  19.02.2017

Sangaz – Promot centrum Komputerowe 63-49

Maspol/D&R – Ekoryniec  32-51

Groneko – Sarnowski  66-52

Kol II

AKM – Sarnowski 31-56

Ekoryniec – Groneko  66-76

Promot Centrum Komputerowe – Maspol/D&R  63-54

End Corr – Sangaz 37-57

Selenka/DGS – UKS Feniks 85-55

Kol III   20.11.2016r

UKS Feniks – AKM  30-41

Sangaz – Selenka/DGS 63-55

Maspol/D&R – End Corr   57-44

Groneko – Promot Centrum Komputerowe  65-58

Sarnowski -  Ekoryniec 47-60

27.11.2016r na sali wystawa gołębi – kolejka nie odbędzie się

Kol IV  04.12.2016r.

AKM – Ekoryniec  29-41

Promot Centrum Komputerowe – Sarnowski 56-48

End Corr – Groneko  51-65

Selenka/DGS – Maspol/D&R  57-63

UKS Feniks – Sangaz  33-85

Kol V 18.12.2016

Sangaz – AKM  19.02.2017

Maspol/D&R – UKS Feniks  71-46

Groneko – Selenka/DGS   52-77

Sarnowski – End Corr  57-55

Ekoryniec -  Promot Centrum Komputerowe 54-68

Kol VI 08.01.2017

AKM – Promot Centrum Komputerowe 39-54

End Corr – Ekoryniec 41-64

Selenka/DGS – Sarnowski – 19.02.2017

UKS Feniks – Groneko 55-80

Sangaz – Maspol/D&R 49-53

Kol VII 15.01.2017

Maspol/D&R – AKM 65-50

Groneko – Sangaz 55-72

Sarnowski – UKS Feniks  57-51

Ekoryniec – Selenka/DGS 44-57

Promot Centrum Komputerowe – End Corr 55-44

Kol VIII 29.01.2017r.

AKM – End Corr  52-56

Selenka/DGS – Promot Centrum Komputerowe  inny termin (drużyny ustalą)

UKS Feniks – Ekoryniec  40-77

Sangaz – Sarnowski 71-40

D&R – Groneko  65-44

Tabela II liga po 29.01.2017r.

  1. D&R                                   8   14  460-404

  2. Sangaz                                             7    13  460-323

  3. Ekoryniec                                         8   13  457-390

  4. Groneko                                          8    13  503-496

  5. Promot Centrum Komputerowe 7   12  403-367

  6. Selenka/DGS                                   6   10  375-318

  7. Sarnowski                                        7   10  357-390

  8. End Corr                                           7    8   328-397

  9. AKM                                                  7    8   283-344

  10. UKS Feniks                                       7    7   316-496  

19.02.2017r. mecze zaległe

 

Kol IX 26.02.2017r.

Groneko – AKM

Sarnowski – D&R

Ekoryniec – Sangaz

Promot Centrum Komputerowe – UKS Feniks

End Corr – Selenka/DGS

05.03.2017r.Prawdopodobne rozpoczęcie fazy play-off

- See more at: http://radioemka.pl/article/2017/01/31/juz-wkrotce-play-off-wlka#sthash.yMAucPqZ.dpuf

Zobacz także

Głąby na drodze
Organizatorzy konkursu czekają do niedzieli 19 listopada
Samokształcenie dla nauczycieli
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja