PAULLA - Chce tam z Toba być

PAULLA - Chce tam z Toba być
"Chcę tam z Tobą być" czyli fenomenalnie zaśpiewana, nowa ballada przez Paulę
 
Chcemy, aby słuchacz mógł skupić się na emocjach w tekście oraz wokalu, stąd minimalistyczna produkcja, w której nic nie odwraca uwagi od głosu wokalistki. Pianino to jeden z ulubionych instrumentów artystki, dlatego to nie przypadek, że to właśnie ono prowadzi w utworze. Kilka lat temu, z uwagi na barwę głosu, porównywano Paullę do Edyty Górniak. Czy i tym razem nie chciałaby iść tropem Edyty i zgłosić się z tą emocjonalną balladą do Konkursu Eurowizji? Dowiemy się już wkrótce...
 
Autorem muzyki i słów jest podobnie jak przy wcześniejszym singlu Paulli - "Kocham Cię Dalej" - kompozytor młodego pokolenia Michał Kacprzak. 
Za teledysk odpowiedzialna jest grupa 9Liter Filmy, z którą Paulla po raz kolejny spotkała się na planie zdjęciowym. Praca nad klipem przebiegała w wyjątkowej scenerii letniej i realizowana była przez zgraną ekipę profesjonalistów. Dlatego zdjęcia mają duszę. Historia opowiedziana w obrazku, świetnie oddaje emocje zawarte w utworze. Największą przygodą okazał się lot helikopterem, który specjalnie przyleciał na plan, by można było nakręcić ujęcia lotu Paulli nad Pałacem. W obrazku zwróca również uwagę główny bohater - Gelmis Basabe, kubański tancerz.
 
Paulla o singlu:
"(...)Utwór „Chcę tam z Tobą być” to ukłon w stronę moich fanów oraz to, co na prawdę czuję w głębi siebie. Wokalnie to także rozwój na mojej drodze muzycznej, gdyż po raz pierwszy nagrałam w studiu koloratury, dzięki którym udało mi się uzyskać niepowtarzalny nastrój w piosence (...)"
 
Michał Kacprzak o singlu:
"(...)Praca z Paullą jest zawsze niesamowita! Sposób w jaki oddaje ona emocje kompozycji jest wyjątkowy. Nawet prosty tekst zaśpiewany jej głosem sprawia, że utwór osiąga głębię i nową jakość. Czuję, że nasz najnowszy singiel trafi głęboko do serc wielu słuchaczy (...)"
 
Wykonawca: Paulla
Muzyka i słowa: Michał Kacprzak
Dystrybucja: Universal Music Polska

Paulla - Chcę tam z Tobą być MASTER.mp3

 

Zobacz także

Dla odwiedzających muzea tej nocy przygotowano specjalne atrakcje
„Žalgiris 2018"
Mundurowi zatrzymali mu już prawo jazdy
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja