Piłkarska jesień sezonu 16/17 zbiliża sie ku końcowi

05/06.11.2016 r.

O tytuł mistrza jesieni walczą: Kujawiak Kowal, Lider Włocławek i WAP Włocławek.

Po blamażu tydzień temu Włocłavia podejmuje dziś o godzinie 14.oo Spartę Janowiec WLKP. Drużynę, która zajmuje 3 m-ce od końca. Zdecydowanym faworytem są włocławianie. Kujawiak Kowal zagra z Notęcią w Gębicach, a Lider z Kujawianką w Strzelnie.

 

13 kolejka ligi okręgowej - 5/6.11.16 r.

 
Kujawianka Strzelno - Lider Włocławek  llistopada, 13:00
Włocłavia Włocławek - Sparta Janowiec Wielkopolski 5 listopada, 14:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - Noteć Łabiszyn 6 listopada, 14:00
Szubinianka Szubin - Start Radziejów 5 listopada, 13:00
GKS Baruchowo - Wisła Dobrzyń 6 listopada, 11:00
Zdrój Ciechocinek - LTP Lubanie 5 listopada, 14:00
Noteć Gębice - Kujawiak Kowal 6 listopada, 13:00

 

Tabela

1. Kujawiak Kowal 28
2. Lider Włocławek 25
3. GKS Baruchowo 20
4. Noteć Łabiszyn 20
5. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17
6. Start Radziejów 16
7. LTP Lubanie 16
8. Włocłavia Włocławek 16
9. Zdrój Ciechocinek 16
10.Kujawianka Strzelno 16
11.Szubinianka Szubin 15
12.Wisła Dobrzyń 13
13.Sparta Janowiec Wielkopolski 13
14.Noteć Gębice 8
15. Dąb Barcin 3


15 kolejka piłkarskiej klasy IV - 5/6 listopada


Naprzód Jabłonowo Pomorskie -Łokietek Brześć Kujawski 5 listopada, 13:00
Sadownik Waganiec - Orlęta Aleksandrów Kujawski 5 listopada, 13:00
Unia Solec Kujawski - Chełminianka Chełmno 5 listopada, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie - Legia Chełmża 5 listopada, 13:30
Kujawianka Izbica Kujawska - Wisła Nowe 5 listopada, 13:00
Cuiavia Inowrocław - Gopło Kruszwica 5 listopada, 14:00
Pogoń Mogilno - Unia Janikowo 5 listopada, 12:00
Lech Rypin - Sparta Brodnica 5 listopada, 13:00
Notecianka Pakość - Start Warlubie 5 listopada, 14:00

 

12 kolejka piłkarskiej klasy A 5/6 listopada


Ziemowit Osięciny - Tłuchovia Tłuchowo 6 listopada, 11:00
Piast Bądkowo - Kolejka 12 - 5-6 listopada
Ziemowit Osięciny - Tłuchovia Tłuchowo 6 listopada, 11:00
Piast Bądkowo - Victoria Smólnik 6 listopada, 13:00
Skrwa Skrwilno - Unia Choceń 5 listopada, 14:00
Kujawiak Kruszyn - MGKS Lubraniec 5 listopada, 14:00
Orzeł Służewo - Wzgórze Raciążek 5 listopada, 14:00
Tęcza Topólka - Grot Kowalki 6 listopada, 13:00
Zgoda Chodecz - Lubienianka Lubień Kujawski 6 listopada, 13:00
Skrwa Skrwilno - Unia Choceń 5 listopada, 14:00

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja