„Fotografia dzikiej przyrody”

„Fotografia dzikiej przyrody”

Galeria Fotografii „Migawka” w Centrum Kultury „Browar B.” zaprasza dziś, 26 października o 18.00 na wernisaż wyjątkowej ekspozycji pt. „Fotografia dzikiej przyrody”.

Wystawę tworzy 70 fotografii, wybranych z wystaw będących wynikiem konkursu fotograficznego Wildlife Photographer of the Year w latach 2002-15, organizowanego corocznie, od 1965 r., przez BBC Worldwide i Natural History Museum w Londynie, a od ubiegłego roku wyłącznie przez Muzeum.

Dzisiaj jest to najbardziej ceniony i największy w świecie konkurs, w zakresie fotografii Natury, dostępny dla zawodowców i amatorów, także dla młodzieży i dzieci. Do zdobycia nagrody aspiruje większość fotografów przyrody. Zdobywają je, jeśli obraz zawiera w sobie połączenie oryginalnego spojrzenia, szczęścia i znajomości przyrody, co wcale nie musi wymagać uzbrojenia w najlepszy sprzęt i wojaży po całym świecie.

Ekspozycja ta ma ogromny walor edukacyjny, ukazując nam dramatyzm i różnorodność życia na Ziemi, a przez to pobudzając w nas chęć dbałości o jej przyszłą jakość.

Wystawę będzie można oglądać do końca 2016 roku.

Szczegółowe informacje o wystawie dostępne są pod adresem http://ckbrowarb.pl/fotografia-dzikiej-przyrody/.

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja