Włocławska Akademia Piłkarska jest już wiceliderem

WAP - Noteć 3:1

Wilczyce-Wampirzyce skutecznie atakują II ligę. Po meczu z Notecią awansowały na II miejsce.

Od pierwszych minut podopieczne trenera Dariusza Golisa uzyskały nieznaczną przewagę. Z trudnem jednak przychodziło im przebicie się przez linię obrony rywalek z Inowrocławia. Dopiero pod koniec pierwszej połowy prowadzenie WAP-wi dała Magda Górska (40). Ta sama zawodniczka podwyższa wynik spotkania na 2:0 w 60 minucie. Od tej chwili gospodynie jeszcze bardziej ruszyły do przodu. Wynikiem naporu Wilczyc był gol Julii Kubiak strzelony w 67 minucie. Włocławianki wciąż napierały co się niestety zemściło. Szybko wyprowadzona kontra i gol dla piłkarek z Inowrocławia (79).

Mecz z Notecią, jednym z kandydatów do awansu, do II ligi, stał na bardzo wysokim poziomie. I potwierdził, że zapowiedzi działaczy klubu o awansie do wyższej klasy rozgrywkowej, są jak najbardziej realne.

WAP - Noteć 3:1 (1:0)

Wyniki 9 kolejki III ligi piłkarskiej kobiet

GLKS Osielsko Żołędowo - Viking Aleksandrów Kujawski
w pierwotnym terminie (22 października, 12:00) odwołany z powodu złego stanu boiska
Unifreeze II Górzno - Fuks Wielowicz 6:0
WAP Włocławek - Noteć Inowrocław 3:1
Tucholanka Tuchola - Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 10:1
GOKSiR Start Pruszcz - Wisła Grudziądz
w pierwotnym terminie (23 października, 11:00) odwołany na prośbę gości / zostanie rozegrany wiosną 2017
KKP II Bydgoszcz - Tęcza Bydgoszcz 3:0
Spójnia Białe Błota - Gwiazda Toruń 0:6