Lider u siebie o 11.00, Włocłavia o 16.00 w Lubaniu, WAP o 10.00 w Bydgoszczy

Piłka w grze

Dziś i jutro walka o punkty.

 

III liga kobiet 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska


6 kolejka 1/2 października

 

Viking Aleksandrów Kujawski - KKP II Bydgoszcz 1 października, 11:15
Spójnia Białe Błota - GOKSiR Start Pruszcz 1 października, 10:00
Gwiazda Toruń - Tucholanka Tuchola 2 października, 11:00
Tęcza Bydgoszcz - WAP Włocławek 1 października, 10:00
Wisła Grudziądz - Unifreeze II Górzno 2 października, 15:00
Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - GLKS Osielsko Żołędowo 1 października, 15:00
Noteć Inowrocław - Fuks Wielowicz 2 października, 11:00

 

IV liga 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska

 


10 kolejka 1/2 października

 

Łokietek Brześć Kujawski - Pogoń Mogilno 1 października, 13:00
Lech Rypin - Cuiavia Inowrocław 1 października, 14:00
Notecianka Pakość - Kujawianka Izbica Kujawska 1 października, 16:00
Start Warlubie - Piast Złotniki Kujawskie 1 października, 15:00
Sparta Brodnica - Unia Solec Kujawski 1 października, 13:00
Unia Janikowo - Sadownik Waganiec 1 października, 16:00
Gopło Kruszwica - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1 października, 15:00
Wisła Nowe - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1 października, 15:00
Legia Chełmża - Chełminianka Chełmno 1 października, 15:00

 

Klasa okręgowa 2016/2017, grupa: kujawsko-pomorska II


8 kolejka - 1/2 października 



Lider Włocławek - GKS Baruchowo 1 października, 11:00
Zdrój Ciechocinek - Szubinianka Szubin 1 października, 16:00
Noteć Gębice - Dąb Barcin 2 października, 15:00
Kujawiak Kowal - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2 października, 15:00
LTP Lubanie - Włocłavia Włocławek 1 października, 16:00
Wisła Dobrzyń - Kujawianka Strzelno 1 października, 15:00
Start Radziejów - Sparta Janowiec Wielkopolski 1 października, 16:00

Pauza: Noteć Łabiszyn

 

 

Klasa A 2016/2017, grupa: Włocławek

 


7 kolejka -1/2 października

 

Orzeł Służewo - Ziemowit Osięciny 1 października, 15:30
Tęcza Topólka - Kujawiak Kruszyn 1 października, 15:00
Zgoda Chodecz - Skrwa Skrwilno 2 października, 14:00
Lubienianka Lubień Kujawski - Piast Bądkowo 1 października, 14:00
Grot Kowalki - Tłuchovia Tłuchowo 1 października, 16:00
Wzgórze Raciążek - Victoria Smólnik 1 października, 16:00
MGKS Lubraniec - Unia Choceń 1 października, 16:00

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Nie są wymagane wyjątkowe zdolności taneczne i wysoka sprawność fizyczna
Są to kamery, które – w ramach Budżetu Obywatelskiego – pojawiły się…
Koniec studiów
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja