Okazałe zwycięstwo WAP-u, wygrana Lidera, remis Łokietka

Cenne wygrane

Wilczyce-Wampirzyce gromią w Białych Błotach, Viking wysoko przegrywa, Lider wyrywa zwycięstwo w meczu przeciwko Szubiniańce.


4 kolejka III ligi kobiet

Viking Aleksandrów Kujawski - GOKSiR Start Pruszcz 0:8
KKP II Bydgoszcz - Tucholanka Tuchola 18 września, 12:00
Spójnia Białe Błota -WAP Włocławek 1:11
Gwiazda Toruń - Unifreeze II Górzno 18 września, 11:00
Tęcza Bydgoszcz - GLKS Osielsko Żołędowo 11:0
Wisła Grudziądz - Fuks Wielowicz 18 września, 15:00
Noteć Inowrocław - Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 18 września, 11:00

Tabela

1. WAP Włocławek 9
2. Gwiazda Toruń 9
3. Tęcza Bydgoszcz 9
4. GOKSiR Start Pruszcz 9
5. Unifreeze II Górzno 6
6. Noteć Inowrocław 6
7. Spójnia Białe Błota 6
8. Wisła Grudziądz 4
9. KKP II Bydgoszcz 3
10. Tucholanka Tuchola 3 3
11. Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 2
12. Viking Aleksandrów Kujawski 1
13. Fuks Wielowicz 0
14. GLKS Osielsko Żołędowo 0


8 kolejka IV ligi


Łokietek Brześć Kujawski - Cuiavia Inowrocław 1:1
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 1:3
Lech Rypin- Piast Złotniki Kujawskie 2:1
Notecianka Pakość -Unia Solec Kujawski 0:2
Start Warlubie - Sadownik Waganiec 6:0
Sparta Brodnica -Naprzód Jabłonowo Pomorskie 1:2
Unia Janikowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:3
Gopło Kruszwica - Chełminianka Chełmno 0:2
Wisła Nowe - Legia Chełmża 1:3

 

Tabela

1. Chełminianka Chełmno 22
2. Unia Solec Kujawski 19
3. Kujawianka Izbica Kujawska 17
4. Wisła Nowe 16
5. Legia Chełmża 14
6. Start Warlubie 14
7. Lech Rypin 13
8. Orlęta Aleksandrów Kujawski 13
9. Pogoń Mogilno 13
10. Cuiavia Inowrocław 11
11. Sparta Brodnica 11
12. Notecianka Pakość 10
13. Unia Janikowo 7
14. Naprzód Jabłonowo Pomorskie 7
15. Łokietek Brześć Kujawski 7
16. Gopło Kruszwica 4
17. Sadownik Waganiec 3
18. Piast Złotniki Kujawskie 1

 


6 kolejka ligi okręgowej


Lider Włocławek - Szubinianka Szubin 2:1
GKS Baruchowo - Dąb Barcin 5:0
Zdrój Ciechocinek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 3:0
Noteć Gębice - Włocłavia Włocławek 18 września, 17:00
Kujawiak Kowal - Kujawianka Strzelno 3:2
LTP Lubanie - Sparta Janowiec Wielkopolski 5:2
Wisła Dobrzyń - Noteć Łabiszyn 5:1

Pauza: Start Radziejów.

Tabela

1. Kujawiak Kowal 15
2. GKS Baruchowo 13
3. Włocłavia Włocławek 10
4. Lider Włocławek 10
5. Kujawianka Strzelno 9
6. LTP Lubanie 9
7. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 8
8. Noteć Łabiszyn 8
9. Wisła Dobrzyń 7
10. Sparta Janowiec Wielkopolski 7
11. Zdrój Ciechocinek 6
12. Szubinianka Szubin 6 
13. Noteć Gębice 4
14. Start Radziejów 4
15. Dąb Barcin 0
Mień Lipno wycofał się z rozgrywek po 2. kolejce.

 

 

 

Zobacz także

Nie są wymagane wyjątkowe zdolności taneczne i wysoka sprawność fizyczna
Są to kamery, które – w ramach Budżetu Obywatelskiego – pojawiły się…
Koniec studiów
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja