Lider u siebie, Włocłavia i WAP na wyjeździe

Po piłkarsku - Lider zaczyna już o 11.00

Komplet punktów WAP-u i Lidera w zasięgu ręki.


8 kolejka IV ligi 17/18.09.16 r. 
 

Łokietek Brześć Kujawski - Cuiavia Inowrocław 17 września, 15:00
Pogoń Mogilno - Kujawianka Izbica Kujawska 17 września, 11:00
Lech Rypin - Piast Złotniki Kujawskie 17 września, 13:00
Notecianka Pakość - Unia Solec Kujawski 17 września, 16:00
Start Warlubie - Sadownik Waganiec 17 września, 16:00
Sparta Brodnica - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 17 września, 13:00
Unia Janikowo - Orlęta Aleksandrów Kujawski 17 września, 16:00
Gopło Kruszwica - Chełminianka Chełmno 17 września, 16:00
Wisła Nowe - Legia Chełmża 17 września, 11:00


6 kolejka ligi okręgowej 17/18.09.16 r


Lider Włocławek - Szubinianka Szubin 17 września, 11:00
GKS Baruchowo - Dąb Barcin 17 września, 16:00
Zdrój Ciechocinek - Zjednoczeni Piotrków Kujawski 17 września, 17:00
Noteć Gębice - Włocłavia Włocławek 18 września, 17:00
Kujawiak Kowal - Kujawianka Strzelno 17 września, 14:00
LTP Lubanie - Sparta Janowiec Wielkopolski 17 września, 17:00
Wisła Dobrzyń - Noteć Łabiszyn 17 września, 11:00

Pauza: Start Radziejów.

 


4 kolejka III ligi kobiet - 17/18.09.16 r.

Viking Aleksandrów Kujawski - GOKSiR Start Pruszcz 17 września, 11:15
KKP II Bydgoszcz - Tucholanka Tuchola 18 września, 12:00
Spójnia Białe Błota - WAP Włocławek 17 września, 10:00
Gwiazda Toruń - Unifreeze II Górzno 18 września, 11:00
Tęcza Bydgoszcz - GLKS Osielsko Żołędowo 17 września, 14:00
Wisła Grudziądz - Fuks Wielowicz 18 września, 15:00
Noteć Inowrocław - Wda/Strażak Przechowo (Świecie) 18 września, 11:00


5 kolejka klasy A - 17/18.09.16 r. 

Kujawiak Kruszyn - Ziemowit Osięciny 18 września, 15:00
Orzeł Służewo - Skrwa Skrwilno 17 września, 16:00
Tęcza Topólka - Piast Bądkowo 17 września, 16:00
Zgoda Chodecz - Tłuchovia Tłuchowo 18 września, 15:00
Lubienianka Lubień Kujawski - Victoria Smólnik 17 września, 16:00
Grot Kowalki - Unia Choceń 11 listopada, 14:00
w pierwotnym terminie (17 września, 16:00) odwołany
Wzgórze Raciążek - MGKS Lubraniec 17 września, 16:00


4 kolejka klasy B - 17/1.09.16 r.

 

Lech Dobre - Start Stawki 17 września, 12:30
Cukrownik Fabianki - Wiślanin Bobrowniki 17 września, 16:00
Wicher Wielgie - Orion Popowo 18 września, 15:00

 

 

 

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja