Piłka w grze

Sezon 2016/2017

WAP przełożył swoje spotkanie (28.09.16 r.), Viking Aleksandrów Kujawski zagra w Świeciu


Kolejka 3 - (10-11 września)

 

Wda/Strażak Przechowo (Świecie) - Viking Aleksandrów Kujawski 11 września, 11:00
Noteć Inowrocław - Wisła Grudziądz 11 września, 15:00
Fuks Wielowicz - Tęcza Bydgoszcz 11 września, 12:00
GLKS Osielsko Żołędowo - Gwiazda Toruń 10 września, 14:00
Unifreeze II Górzno - Spójnia Białe Błota 10 września, 17:00
WAP Włocławek - KKP II Bydgoszcz 28 września, 17:00
Tucholanka Tuchola - GOKSiR Start Pruszcz 11 września, 11:00


7 kolejka 4 ligi  (10-11 września)

 

Wisła Nowe - Łokietek Brześć Kujawski 10 września, 16:00
Legia Chełmża - Gopło Kruszwica 10 września, 16:00
Chełminianka Chełmno - Unia Janikowo 10 września, 16:00
Orlęta Aleksandrów Kujawski - Sparta Brodnica 10 września, 16:00
Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Start Warlubie 10 września, 16:00
Sadownik Waganiec - Notecianka Pakość 10 września, 16:00
Unia Solec Kujawski - Lech Rypin 10 września, 13:00
Piast Złotniki Kujawskie - Pogoń Mogilno 10 września, 16:00
Kujawianka Izbica Kujawska - Cuiavia Inowrocław 10 września, 15:00

 


5 kolejka ligi okręgowej (10-11 września) 

Start Radziejów - Lider Włocławek 10 września, 16:00
Noteć Łabiszyn - LTP Lubanie 10 września, 16:00
Sparta Janowiec Wielkopolski - Kujawiak Kowal 10 września, 16:30
Kujawianka Strzelno - Noteć Gębice 10 września, 16:00
Włocłavia Włocławek - Zdrój Ciechocinek 10 września, 12:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo 11 września, 16:00
Dąb Barcin - Szubinianka Szubin 10 września, 14:30

Pauza: Wisła Dobrzyń.

 


4 kolejka piłkarskiej klasy A (10-11 września)

 

Ziemowit Osięciny - Wzgórze Raciążek 11 września, 15:00
MGKS Lubraniec - Grot Kowalki 10 września, 17:00
Unia Choceń - Lubienianka Lubień Kujawski 11 września, 16:00
Victoria Smólnik - Zgoda Chodecz 10 września, 16:00
Tłuchovia Tłuchowo - Tęcza Topólka 11 września, 11:00
Piast Bądkowo - Orzeł Służewo 11 września, 16:00
Skrwa Skrwilno - Kujawiak Kruszyn 10 września, 14:00

 


3 kolejka  piłkarskiej klasy B (10-11 września)

 

Wicher Wielgie - Lech Dobre 11 września, 15:00
Orion Popowo - Cukrownik Fabianki 11 września, 11:00
Wiślanin Bobrowniki - Start Stawki 10 września, 17:00

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz także

Nie są wymagane wyjątkowe zdolności taneczne i wysoka sprawność fizyczna
Są to kamery, które – w ramach Budżetu Obywatelskiego – pojawiły się…
Koniec studiów
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja