Wilczyce czy Wampirzyce?

Tucholanka rozgromiona

Piłkarki WAP-u Włocławek zrobiły pierwszy krok by awansować do II ligi żeńskiej.

Nie udało się w seoznie 2015/16, być może uda się się w nowym sezonie. Na inaugurację rozgrywek III ligi piłkarki z Włocławka "pożarły" rywalki z Tucholi 8:1. Pierwsza połowa była dość wyrównana. O czym świadczy wynik - 1:1. Druga to już zdecydowana dominacja gospodyń. Bramka na 2:1 padła już w dwie minuty po rozpoczęciu gry. Potem to już się worek z bramkami rozwiązał. Tucholanki trzymały się dzielnie do 60 minuty. Wtedy to też padła 3 bramka dla Wilczyc. Kolejne w odstępie kilku minut.

WAP - MLKS Tucholanka Tuchola 8:1(1:1)

Gole dla Wap-u zdobyły:

Julia Jasińska, Sandra Wiśniewska - po jednej, Julia Kubiak, Magda Górska i Wiktoria Olejniczak - po dwie.

W nabliższą środę - 31.08.2016 r. - włocławianki zagrają w Aleksandrowie Kujawskim z Vikingiem. Będzie to mecz w ramach rozgrywek Pucharu Polski. Początek meczu godzina 17.00.

Są to kamery, które – w ramach Budżetu Obywatelskiego – pojawiły się…