Finisz rozgrywek piłkarskich

Dziś podsumowanie rozgrywek

 


Ostatnia, 30 kolejka IV ligi 


Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Rol.Ko Konojady 0:1
Chemik Bydgoszcz - Lech Rypin 1:0
Unia Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 1:1
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno 0:4
Sadownik Waganiec 0-3 Włocłavia Włocławek 0:3 (wo) 
Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 3:4
Łokietek Brześć Kujawski - Zawisza II Bydgoszcz 1:5
Promień Kowalewo Pomorskie - Pogoń Mogilno 4:3

Końcowa tabela

1. Rol.Ko Konojady 71
2. Chemik Bydgoszcz 70
3. Unia Solec Kujawski 63
4. Naprzód Jabłonowo Pomorskie 52
5. Orlęta Aleksandrów Kujawski 51
6. Chełminianka Chełmno 50
7. Pogoń Mogilno 47
8. Piast Złotniki Kujawskie 47
9. Lech Rypin 47
10. Zawisza II Bydgoszcz 43
11. Cuiavia Inowrocław 39
12. Notecianka Pakość 35
13. Łokietek Brześć Kujawski 27
14. Sadownik Waganiec 21
15. Promień Kowalewo Pomorskie 11
16. Włocłavia Włocławek 7

 


Ostatnia - 30 kolejka ligi okregowej

 

Gopło Kruszwica - Victoria Smólnik 19 czerwca, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski - LTP Lubanie 19 czerwca, 17:00
Zdrój Ciechocinek - Dąb Barcin 19 czerwca, 17:00
Unia Janikowo - Start Radziejów 19 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo 19 czerwca, 17:00
Noteć Gębice - Szubinianka Szubin 19 czerwca, 17:00
Mień Lipno - Lider Włocławek 19 czerwca, 17:00
Wzgórze Raciążek - Kujawiak Kowal 19 czerwca, 17:00

Tabela

1. Unia Janikowo 69
2. Gopło Kruszwica 57
3. Kujawiak Kowal 56
4. LTP Lubanie 51
5. Zdrój Ciechocinek 51
6. Szubinianka Szubin 44
7. Start Radziejów 43
8. Lider Włocławek 42
9. Sparta Janowiec Wielkopolski 41
10. Noteć Gębice 38
11. GKS Baruchowo 37
12. Dąb Barcin 33
13. Mień Lipno 29
14. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28
15. Victoria Smólnik 16
16. Wzgórze Raciążek 4

 

W swoim ostatnim występie w rozgrywkach III ligi piłkarki WAP-u Włocławek zmierzą się na własnym KS Unifreeze II Gałkowo (4 m-ce). Początek spotkania godzina 17.oo na stadionie OSIR. 

 

Tabela

 

1. UKS Mustang Wielgie 45

2. GOKSIR - Start Pruszcz 44

3. WAP Włocławek 35

4. KS Unifreeze II Gałkowo 32

5. Gwiazda / UKPK Kania Toruń 27

6. MLKS Tucholanka Tuchola 23

7. SALOS /ASPN VIKING Aleksandrów Kujawski  20

8. GKS Olimpia Grudziądz 14

9. GKS Spójnia Women Białe Błota 7

10. UKS Tęcza Bydgoszcz 3

 

 

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja