Ostatnie spotkania za tydzień

0

Praktycznie wzsystko jasne. Lider się utrzymał, Włocłavia spadła z IV ligi


Kolejka 29 IV ligi piłkarskiej - 11/12 czerwca 2016 r.


Pogoń Mogilno - Naprzód Jabłonowo Pomorskie 2:3
Zawisza II Bydgoszcz - Promień Kowalewo Pomorskie 11:1
Orlęta Aleksandrów Kujawsk i- Łokietek Brześć Kujawski 3:0
Włocłavia Włocławek - Notecianka Pakość 0:4
Chełminianka Chełmno - Sadownik Waganiec 3:1
Piast Złotniki Kujawskie -Cuiavia Inowrocław 2:1
Lech Rypin - Unia Solec Kujawski 1:1
Rol.Ko Konojady -Chemik Bydgoszcz 0:1


Kolejka 30 - 18-19 czerwca (ostatnia kolejka )

Naprzód Jabłonowo Pomorskie - Rol.Ko Konojady 18 czerwca, 17:00
Chemik Bydgoszcz - Lech Rypin 18 czerwca, 17:00
Unia Solec Kujawski - Piast Złotniki Kujawskie 18 czerwca, 17:00
Cuiavia Inowrocław - Chełminianka Chełmno 18 czerwca, 17:00
Sadownik Waganiec - Włocłavia Włocławek 17 czerwca, 18:00
Notecianka Pakość - Orlęta Aleksandrów Kujawski 18 czerwca, 17:00
Łokietek Brześć Kujawski - Zawisza II Bydgoszcz 18 czerwca, 17:00
Promień Kowalewo Pomorskie - Pogoń Mogilno 18 czerwca, 17:00

Tabela

1. Rol.Ko Konojady 68
2. Chemik Bydgoszcz 67
3. Unia Solec Kujawski 62
4. Naprzód Jabłonowo Pomorskie 52
5. Orlęta Aleksandrów Kujawski 48
6. Pogoń Mogilno 47
7. Chełminianka Chełmno 47
8. Lech Rypin 47
9. Piast Złotniki Kujawskie 46
10. Zawisza II Bydgoszcz 40
11. Cuiavia Inowrocław 39
12. Notecianka Pakość 35
13. Łokietek Brześć Kujawski 27
14. Sadownik Waganiec 21
15. Promień Kowalewo Pomorskie 8
16. Włocłavia Włocławek 4


29 Kolejka ligi okręgowej


Kujawiak Kowal - Gopło Kruszwica 2:0
Lider Włocławek - Wzgórze Raciążek 1:0
Szubinianka Szubin - Mień Lipno 3:0
GKS Baruchowo - Noteć Gębice 1:2
Start Radziejów -Zjednoczeni Piotrków Kujawski 2:1
Dąb Barcin - Unia Janikowo 0:4
LTP Lubanie - Zdrój Ciechocinek 1:1
Victoria Smólnik - Sparta Janowiec Wielkopolski 1:8

30 kolejka - 18/19 czerwca

Gopło Kruszwica - Victoria Smólnik 19 czerwca, 17:00
Sparta Janowiec Wielkopolski - LTP Lubanie 19 czerwca, 17:00
Zdrój Ciechocinek - Dąb Barcin 19 czerwca, 17:00
Unia Janikowo - Start Radziejów 19 czerwca, 17:00
Zjednoczeni Piotrków Kujawski - GKS Baruchowo 19 czerwca, 17:00
Noteć Gębice - Szubinianka Szubin 19 czerwca, 17:00
Mień Lipno - Lider Włocławek 19 czerwca, 17:00
Wzgórze Raciążek - Kujawiak Kowal 19 czerwca, 17:00

Tabela

1. Unia Janikowo 69
2. Gopło Kruszwica 57
3. Kujawiak Kowal 56
4. LTP Lubanie 51
5. Zdrój Ciechocinek 51
6. Szubinianka Szubin 44
7. Start Radziejów 43
8. Lider Włocławek 42
9. Sparta Janowiec Wielkopolski 41
10. Noteć Gębice 38
11. GKS Baruchowo 37
12. Mień Lipno 33
13. Dąb Barcin 33
14. Zjednoczeni Piotrków Kujawski 28
15. Victoria Smólnik 16
16. Wzgórze Raciążek 15 

Piłkarska klasa A ( koniec rywalizacji). Ostatnia, 26 kolejka - 11/12 czerwca 

MGKS Lubraniec -Skrwa Skrwilno 1:2
Unia Choceń - Grot Kowalki 2:1
Lubienianka Lubień Kujawski - Zgoda Chodecz 2:3
Kujawiak Kruszyn - Tłuchovia Tłuchowo 13:5
Piast Bądkowo 3-0 Lech Dobre (wo)
Ziemowit Osięciny - Orzeł Służewo 0:2
Wisła Dobrzyń - Wicher Wielgie 5:0

1. Wisła Dobrzyń 60 - Mistrz ligi
2. Orzeł Służewo 59
3. Skrwa Skrwilno 53
4. Kujawiak Kruszyn 47
5. Lubienianka Lubień Kujawski 46
6. Piast Bądkowo 45
7. Ziemowit Osięciny 44
8. Grot Kowalki 31
9. Tłuchovia Tłuchowo 29
10. MGKS Lubraniec 29
11. Zgoda Chodecz 27
12. Unia Choceń 26 7
13. Wicher Wielgie 20
14. Lech Dobre 0

 

 

 

 

 

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja