Paulina Ulatowska zaprezentuje swoje poezje

W tym roku zdawała maturę i...wydała swój pierwszy tomik

W ramach Sali 6. prób w najbliższy piątek – 27 maja 2016  o godz. 18.00 – zapraszamy do Sali Kameralnej w Centrum Kultury „Browar B.” na wieczór poetycki Pauliny Ulatowskiej – tegorocznej maturzystki ,autorki debiutanckiego tomiku poezji pt. ”Dreszcze”.

Młoda poetka mówi o sobie„ Pomysł o zebraniu moich wierszy w jeden tomik, dojrzewał we mnie bardzo długo, jednak nie powstał w mojej głowie. Ostatecznie uległam namowom bliskich mi osób, które wierzyły we mnie bardziej niż ja sama.”

Autorka wraz z grupą młodych ,wspierających ją przyjaciół i pasjonatów zaprezentuje swoje wiersze. Podczas spotkania będzie można także obejrzeć wystawę fotografii jej koleżanki – Agaty Leszczyńskiej , zaś o oprawę muzyczną zadbają – Aleksandra Krygier, Artur Główczyński, Mariusz Rapsiewicz i Maciej Bojarski.

Całość koordynuje i poprowadzi Małgorzata Bała. 

*Działająca w Centrum Kultury Browar B.- Sala 6. prób jest projektem skierowanym do instytucji ,organizacji pozarządowych i pożytku publicznego, stowarzyszeń oraz grup nieformalnych.  Sala jest przestrzenią , w której wymienione podmioty mogą zaprezentować swoje realizacje artystyczne, w celu zainteresowania swoją działalnością mieszkańców naszego miasta.

 

27 maja 2016 roku (piątek).

Wieczór poetycki Pauliny Ulatowskiej.

Lokalizacja: Centrum Kultury "Browar B." (Sala kameralna), ul. Łęgska 28;

Czas: godz. 18.00; Wstęp: wolny.

 

*źródło: Centrum Kultury "Browar B."

Zobacz także

Podróż z jednośladami
W tym gronie także powiat włocławski
„Przez życie bez uzależnień”
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja