Powieść z Włocławkiem w tle

Już niedługo spotkamy się z jej autorką...

12 maja 2016 roku (czwartek) Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej im. Z. Arentowicza zaprasza na promocję powieści „Miłość w kolorze sepii” Katarzyny Sarnowskiej. Spotkanie poprowadzi Renata Kudeł. Początek o godzinie 17.00.

O książce:
Jest rok 1928. Jan Stachurski to młody porucznik Wojska Polskiego, który mieszka i służy we Włocławku, Leokadia Bądkowska to piękna dziewczyna z podwłocławskiej wsi. Ich losy niespodziewanie się splatają i od tej chwili nie mogą o sobie zapomnieć.
 
Katarzyna Sarnowska - absolwentka filologii angielskiej Uniwersytetu Warszawskiego. Pisarka i tłumaczka literatury anglojęzycznej. Przełożyła na język polski dwie powieści "Coriander" Barbary Victor oraz "Jak daleko do Betlejem?" Nory Lofts. W 2000 roku zadebiutowała książką dla dzieci "Przygody Kamili" oraz tomikiem poezji. Pisuje opowiadania. Za jedno z nich otrzymała nagrodę w poznańskim konkursie "Słowo przed ekranem". W 2010 ukazała się jej pierwsza powieść "Smak życia". W 2012 opublikowana została książka Gitty Mallasz "Rozmowy z aniołami" w jej przekładzie.
 
12 maja 2016 roku (czwartek).
Spotkanie promujące powieść "Miłość w kolorze sepii" Katarzyny Sarnowskiej.
Lokalizacja: Filia nr 11 MBP. ul. Łęgska 28 (w gmachu Centrum Kultury "Browar B.").
Czas: godz. 17.00. Wstęp: wolny.
 

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja