"Wszystko przez judasza"

Komedia w "Browarze B."

24 kwietnia 2016 roku w Centrum Kultury "Browar B." poznamy perypetie dwóch małżeńskich par mieszkających na tym samym piętrze wiedzione komediowym korowodem złożonym z zabawnych i błyskotliwych dialogów. Anatomia wścibstwa, zazdrości, zdrady i chciwości. Matematyka perfidii, pomysłowości, hipokryzji i egoizmu.

Świat naukowców kontra świat artystów. Komedia z filozoficznym przesłaniem traktująca o ludzkich słabościach, niezależnych w tym wypadku od intelektu i zdolności człowieka. Wszyscy jesteśmy wystawiani nieustannie na pokusy i zazwyczaj bywamy wobec nich bezsilni. Wartka intryga z zaskakującym epilogiem. Jest tu też Szekspir i Tarantino. I to dosłownie.

Po obejrzeniu tej sztuki inaczej spojrzycie na sąsiadów, być może i wymienicie drzwi. Konwencja tej sztuki to oczywiście kryminał. Czarny jak humor.


Obsada: (wymiennie) Katarzyna Cichopek, Joanna Kurowska, Magda Wójcik, Anna Korcz, Katarzyna Jamróz, Olga Borys, Alicja Kwiatkowska, Karol Strasburger, Jacek Fedorowicz, Maciej Damięcki, Piotr Szwedes, Artur Dziurman. Autor: Andrzej Ballo; Reżyseria: Stefan Friedmann i Piotr Szwedes; Scenografia: Małgorzata Filipiak – Kwiatkowska; Kostiumy: Małgorzata Filipiak – Kwiatkowska.

Przedstawienie organizuje Syndykat Artystyczny.
Bilety po 80 zł w „Browarze B.” pon.-pt. 10.00-18.00 i sob. 14.00-18.00.
Przedstawienie „Wszystko przez judasza” odbędzie się 24 kwietnia o godz. 17.00 w Centrum Kultury „Browar B.” ul. Łęgska 28 (wejście od ul. Bechiego 4)

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja