Masz szanse spróbowć swoich sił przed kamerą

Zespół Szkół nr 4 zaprasza na casting

Zespół Szkół nr 4 im. K.K. Baczyńskiego we Włocławku zaprasza na casting, który odbędzie się 11 marca 2016 roku (piątek) od godz. 12.00.

Jest to casting do promującego szkołę filmu pod roboczym tytułem: "Baczyński ma sie dobrze" w ramach kampanii pod nazwą "Zaprzyjaźnij się z Baczyńskim"!

Casting ma na celu wyłonienie odtwórców ról w filmiku: "Baczyński ma sie dobrze". Reżyserem i scenarzystą jest Daniel MAYO Kucharski.

 

Jeśli mieszkasz we Włocławku lub w jego okolicy, masz 14- 19 lat i chcesz spróbować swoich sił przed kamerą

nie może zabraknąć Cię

w piątek 11 marca w Zespołu Szkół Nr 4 im. K.K. Baczyńskiego we Włocławku przy ulcy. Kaliskiej 108.

Czekamy od godz. 12.00!!!

 

 

Producentami filmu są: Studio Filmowe Lansproduction i Studio Filmowe Kalina. Jest to produkcja profesjonalna, a każdemu uczestnikowi castingu zapewniamy profesjonalną sesję fotograficzną gratis!

Daniel MAYO Kucharski ma na swym koncie filmowca m.in. film dokumentalny Zawód YouTuber.

Wytwórnia Filmów Kalina to kanał, na którym pojawił się materiał pod tytułem “Zawód YouTuber – film dokumentalny”. Nikt nie spodziewał się, że pojawi się taka produkcja, a tym bardziej na dość mało popularnym kanale. Za zdjęcia odpowiedział Łukasz Gracz, który zrobił kawał dobrej roboty przy świetnych ujęciach. Jednak reżyserią i montażem zajął się Daniel “Mayo” Kucharski. Z produkcji możemy dowiedzieć się czym jest YouTube, dla kogo jest i kim są gwiazdy YouTube lub kto się na nią nadaje. W filmiku wystąpili: Martin Stankiewicz, Marek Hoffman, Stuart Kluz-Burton, Igor Leśniewski, Maciej Dąbrowski, Natalia Szymaniec, Karolina Pielesiak, Marcin Nowakowski, Barbara Sołtysińska.

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja