"Edukacja Rity" w Teatrze Impresaryjnym

Rewelacyjna komedia na Dzień Kobiet

Spektakl, który Teatr Impresaryjny im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku, chce zaproponować Widzom z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet to rewelacyjna komedia grana w zawrotnym tempie. Z szybkimi i nieoczekiwanymi zwrotami akcji. Z zaskakującą puentą i z udziałem Agnieszki Sitek i Tomasza Mędrzaka.

Edukacja Rity Willy’ego Russella to autentyczny język i humor sytuacyjny, tak popularny w brytyjskich komediach. Sztuka jest oparta na kontrastach: z jednej strony fryzjerka, która chce podjąć naukę na uniwersytecie, z drugiej – nauczyciel akademicki.

Frank, zamiast w swoim ulubionym pubie, spędza czas na wieczornych wykładach, a jego studentka, „rozkoszna Rita”, zmienia nie tylko swoje życie, ale przewraca do góry nogami cały świat Franka. Mieszanka wybuchowa: niezwykle aktualny temat, a przy tym fantastyczna komedia, pisana w lekkim, żywym stylu. Nutka refleksji, jak zwykle obecna w spektaklach Tomasza Mędrzaka sprawia, że dobra zabawa zyskuje głębszy sens.

Z okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet Teatr przygotował niespodziankę dla Pań – bilety ulgowe.

 

Edukacja Rity

7 marca 2016 roku, godzina 19.00

Autor: Willy Russell Przekład: Karol Jakubowicz

Reżyseria: Tomasz Mędrzak

Grają: Agnieszka Sitek, Tomasz Mędrzak

 

Ceny biletów: parter: normalny 40 zł, ulgowy 30 zł, rząd XVIII 25 zł; balkon: 20 zł

Sprzedaż biletów prowadzi Kasa Teatru od dnia 14 lutego 2016 roku. Kasa Teatru czynna w dni powszednie w godz. 10.00 – 18.00 oraz w dniu spektaklu od godz. 13.00, tel. 54 231 47 66

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja