"bez granic"- wyjątkowe wydarzenie poetyckie

Pokazujemy kulisy nietypowego eventu....

Niebawem we Włocławku będzie miało miejsce nietypowe wydarzenie kulturalne, pn. " Bez Granic- event nie tylko poetycki". 

Spotkanie, które przeniesie nas w "krainę łagodności" odbędzie się 19 lutego w sali kameralnej Centrum Kultury "Browar B." Już w tym tygodniu na naszym portalu dowiecie się więcej na ten temat....

Póki co mała zapowiedź... autorstwa przedstawicielki jednego ze współorganizatorów- Marzeny Agnieszki Gajewskiej z Pure Art Group.

"Każdy szanujący się event musi posiadać plakat, który będzie przyciągał wzrok i zachęcał do udziału publiczność.

Wśród wolontariuszy, którzy pomagają w przygotowaniach wydarzenia jest Piotr Wieczorek z Włocławka. Piotr, jako Peter Even jest znanym w Polsce i na świecie  modelem. Udało nam się namówić Piotra oraz uzyskać zgodę jego menagera z agencji AS Management (Poland) na sesję zdjęciową do naszego plakatu.

Poprosiliśmy jednego z najlepszych fotografów we Włocławku- Mariusza Maciejewskiego (Centrum Kultury "Browar B.") o sesję zdjęciową. W sobotę od rana przystąpiliśmy do pracy. Profesjonalne przygotowanie Mariusza i Piotra oraz wspaniała współpraca zaowocowała tyloma świetnymi zdjęciami, że ciężko było wybrać to jedno, jedyne. W trakcie sesji znalazła się praca i dla mnie. Okazało się, że podobno doskonale sprawdziłam się w roli stylistki i blendziarza. No i tak to jest- człowiek całe życie się uczy, ale najważniejsze, żeby uczyć się od najlepszych.

Wkrótce plakat, a tymczasem uchylamy rąbek tajemnicy i przedstawiamy kilka zdjęć autorstwa Mariusza Maciejewskiego z planu zdjęciowego"

 

Organizatorzy eventu: Małgorzata Bała, Kinga Aneta Sroczyńska (potral www.centrumsceny.pl ) i Adam Gawroński (Kujawska Szkoła Wyższa) oraz współorganizatorzy: Pure Art Group i Stowarzyszenie Czas Start dziękują Marzenie Agnieszcze Gajewskiej, Mariuszowi Maciejewskiemu, Piotrowi Wieczorkowi za wykonanie sesji zdjęciowej.

 

Wspólnie z portalem www.centrumsceny.pl patronujemu medialnie wydarzeniu. Wkrótce dowiecie się więcej na ten temat.

 

Zdjęcia: dzięki uprzejmości Mariusza Maciejewskiego.

Opracowanie: Marzena Agnieszka Gajewska

 

 

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja