Czeka nas "Odlotowa przygoda"

Nie przegapcie tej KOSMICZNEJ ZABAWY!!!

W związku ze zbliżającą się premierą animowanej komedii dla całych rodzin „Odlotowa Przygoda” Centrum Handlowe WZORCOWNIA zaprasza na kosmiczną imprezę związaną z najnowszą produkcją filmową.

Spotkanie z odlotowa przygodą przeznaczone jest dla dzieci - tych najmłodszych i nieco starszych. Już 6-go lutego w Centrum Handlowym Wzorcownia dzieci poznają tajniki wypraw w kosmos. Wspomagane przez zdalnie sterowane łaziki znajdą się na wielkiej imitacji Księżyca, gdzie krok po kroku będą - wzorem kosmonautów - zwiedzać Srebrny Glob. Dzięki komputerowej scenografii greenboxa, dzieci będą mogły zrobić sobie zdjęcia w księżycowej scenerii. Na potrzeby imprezy zostaną sprowadzone wyjątkowe kostiumy małych astronautów. Zdjęcia w kostiumach na tle księżycowej scenerii dzieci otrzymają od razu na swój profil na Facebooku (na życzenie fotografie zostaną również wysłane e-mailem pod wskazany adres)

Animatorzy wspólnie z małymi gośćmi będą budować tekturowe modele rakiet, które dzieci ozdobią własnymi malunkami. Na najmłodszych czekają mega puzzle z mapą Księżyca. Dla nich też atrakcją będzie zabawa z Lego z serii City Space, czyli budowa kosmicznych pojazdów i urządzeń. Co więcej, wszystkie dzieci będą mogły wziąć udział w warsztatach astronomicznych i astrofizycznych, dzięki którym poznają tajniki kosmosu, obejrzą meteoryty i urządzenia, dowiedzą się wszystkiego o Układzie Słonecznym i naszym naturalnym satelicie.

Podczas każdego spotkania na dzieci czekają konkursy z filmowymi nagrodami oraz wejściówki do Centrum Nauki Kopernika. „Odlotowa przygoda” to jedna z największych europejskich produkcji animowanych, która zabierze widzów prosto na Księżyc. Pełen przygód film, dzięki elementom edukacyjnym, jest doskonałą rozrywką dla najmłodszych i nieco starszych widzów. „Odlotowa przygoda” zadebiutuje w kinach 29 stycznia.

 

Czekamy na Was w sobotę 6 lutego w Centtum Handlowym "Wzorcownia" przy ulicy Kilńskiego 3 w godzinach 11.00- 18.00.

 

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja