Gościliśmy na planie teledysku Anety Figiel...

Włocławek tłem teledysku znanej wokalistki....

Aneta Figiel - gwiazda programu „Jaka to melodia” kręcił dziś teledysk we Włocławku. Piosenka „Samotny dzień” pochodzi z debiutanckiej płyty wokalistki „Plan A”.

Włocławek to moje rodzinne miasto. To przede wszystkim: mama i tata. Powracam tu zawsze z łezką w oku i cieszę się bardzo ze wszystkich pozytywnych zmian! W teledysku chcemy przedstawić historię miłosną, ale w sposób oryginalny i nieoczywisty, nawiązując jednocześnie do dowcipnego tekstu piosenki. Historia rozgrywa się w pięknych plenerach Włocławka oraz na potańcówce dla starszych osób - zdradza Artystka.

Plan zdjęciowy zlokalizowany był w  charakterystycznych punktach miasta, m.in. na Moście, na Bulwarach i przy Przystani. Reżyserką teledysku jest Olga Czyżykiewicz znana m.in. ze współpracy z Margaret czy Sarsą.

 Cieszę się z możliwości współpracy z Anetą Figiel. Tym bardziej, że jest to artystka z Włocławka, która często podkreśla, że kocha nasze miasto i widzi pozytywne zmiany, które u nas zachodzą. Oczywiście dla Włocławka to okazja do promocji na szeroką, ogólnopolską skalę powiedział Marek Wojtkowski, prezydent Włocławka.

Gościliśmy na planie zdjeciowym i przypatrywaliśmy się pracy ekipy. Oto co zobaczyliśmy.....

Zobacz także

„Niechronieni uczestnicy ruchu drogowego"
Szczęśliwi kibice Anwilu wracają z Ostrowa z uśmiechami na twarzy
Palenie szkodzi
Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja