Spotkanie z młodym poetą

Kacper Bonawenturski zaprezentował swoje wiersze

W piątek- 15 stycznia w Filii nr 11 MBP miało miejsce spotkanie z młodym włocławskim poetą.

Kacper Bonawenturski, bo o nim mowa jest uczniem Liceum Ziemi Kujawskiej. Zapytany o swoja twórczość mówi: ”Nie mogę powiedzieć, że nie pamiętam od kiedy piszę, bo chociaż moja pamięć czasami szwankuje, to wiem, że wszystko zaczęło się od rymowanych wierszyków o samochodach i chomikach. Pisanie jest dla mnie możliwością do ukazania innej strony samego siebie, dlatego odbiorcy moich utworów często nie mogą uwierzyć, że to właśnie ja jestem autorem wiersza, który właśnie przeczytali. Do działania napędza mnie wsparcie przyjaciół, to właśnie dzięki nim zdecydowałem się pokazywać moje wiersze szerszej grupie osób.”

Tematyka jego utworów to: uczucie szczęścia, pogoń za sukcesami i walka o korzyści (wyścig szczurów), materialistyczne podejście do życia, relacje międzyludzkie, miłość, przyjaźń, upływ czasu, sens egzystencji, śmierć, ewentualność i rodzaje życia po śmierci.

Spotkanie miało formę twórczego dialogu z widownią (głównie młodzieżą z LZK). Wiersze prezentowała Agata Piwczyńska a oprawę muzyczną zapewniły: Ewa Marciniak i Edyta Pekról

Masz informacje?
Adres
E-mail
Śledź nas
Zadzwoń:
515 434 034
Radio eMKa Włocławek
Radio eMKa Facebok

Realizacja